Produkte > VISHAY > VLMF3100-GS18
VLMF3100-GS18 vishay
vlmf310.pdf
Hersteller: vishay
2010+ 1210Soft
auf Bestellung 78000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLMF3100-GS18 vishay
Description: LED ORANGE CLEAR 2PLCC SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Color: Orange, Size / Dimension: 3.00mm L x 2.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 90mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Current - Test: 10mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 1.85mm, Wavelength - Peak: 590nm, Wavelength - Dominant: 605nm, Supplier Device Package: 2-PLCC, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 2.40mm Dia.
Weitere Produktangebote VLMF3100-GS18
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Color: Orange
Size / Dimension: 3.00mm L x 2.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 90mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Current - Test: 10mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.85mm
Wavelength - Peak: 590nm
Wavelength - Dominant: 605nm
Supplier Device Package: 2-PLCC
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 2.40mm Dia