VLMH3100-GS18
VLMH3100-GS18 Vishay Semiconductors
vlmg310.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Single Colour LEDs Amber PLCC-2 619nm 10mcd
auf Bestellung 11835 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLMH3100-GS18 Vishay Semiconductors
Description: LED AMBER CLEAR 2PLCC SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Color: Amber, Size / Dimension: 3.00mm L x 2.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 10mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Current - Test: 10mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 1.85mm, Wavelength - Peak: 635nm, Wavelength - Dominant: 618.5nm, Supplier Device Package: 2-PLCC, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 2.40mm Dia.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Color: Amber
Size / Dimension: 3.00mm L x 2.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 10mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Current - Test: 10mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.85mm
Wavelength - Peak: 635nm
Wavelength - Dominant: 618.5nm
Supplier Device Package: 2-PLCC
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 2.40mm Dia
auf Bestellung 5184 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 26
VLMH3100-GS18 Hersteller : vishay vlmg310.pdf 2010+ LED
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Color: Amber
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 10mcd
Configuration: Standard
Current - Test: 10mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.85mm
Wavelength - Peak: 635nm
Wavelength - Dominant: 618.5nm
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Size: 2.40mm Dia