Produkte > VISHAY > VLMV3100-GS18
VLMV3100-GS18
VLMV3100-GS18 Vishay
vlmv3100.pdf
Hersteller: Vishay
LED Bi-Color Green/Red 565nm/635nm 3-Pin PLCC T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLMV3100-GS18 Vishay
Description: LED GREEN/RED CLEAR 3PLCC SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, J-Lead, Color: Green, Red, Size / Dimension: 3.00mm L x 2.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 8mcd Green, 10mcd Red, Configuration: Common Cathode, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.2V Green, 2V Red, Current - Test: 10mA Green, 10mA Red, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 1.85mm, Wavelength - Peak: 565nm Green, 635nm Red, Wavelength - Dominant: 571nm Green, 620nm Red, Supplier Device Package: 3-PLCC, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 2.40mm Dia.
Weitere Produktangebote VLMV3100-GS18
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, J-Lead
Color: Green, Red
Size / Dimension: 3.00mm L x 2.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 8mcd Green, 10mcd Red
Configuration: Common Cathode
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.2V Green, 2V Red
Current - Test: 10mA Green, 10mA Red
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.85mm
Wavelength - Peak: 565nm Green, 635nm Red
Wavelength - Dominant: 571nm Green, 620nm Red
Supplier Device Package: 3-PLCC
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 2.40mm Dia