Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > VLMY233T2V2-GS08
VLMY233T2V2-GS08
VLMY233T2V2-GS08 Vishay Semiconductors
vlmx233-1767009.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Standard LEDs - SMD Yellow Clear Non-Diff
auf Bestellung 3083 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLMY233T2V2-GS08 Vishay Semiconductors
Description: LED YELLOW SMD MINILED SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Color: Yellow, Size / Dimension: 2.20mm L x 1.40mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 650mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.15V, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 1.40mm, Wavelength - Peak: 591nm, Wavelength - Dominant: 589nm, Supplier Device Package: SMD MiniLED, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.50mm x 0.90mm.
Weitere Produktangebote VLMY233T2V2-GS08
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Color: Yellow
Size / Dimension: 2.20mm L x 1.40mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 650mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.15V
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.40mm
Wavelength - Peak: 591nm
Wavelength - Dominant: 589nm
Supplier Device Package: SMD MiniLED
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.50mm x 0.90mm
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Color: Yellow
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 650mcd
Configuration: Standard
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.40mm
Wavelength - Peak: 591nm
Wavelength - Dominant: 589nm
Part Status: Active
Lens Size: 1.50mm x 0.90mm