Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > VLMY32ABBB-GS08
VLMY32ABBB-GS08
VLMY32ABBB-GS08 Vishay Semiconductors
vlmrky32-1766799.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Standard LEDs - SMD Yellow Non-Diffused 1400-2850mcd@50mA
auf Bestellung 2436 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VLMY32ABBB-GS08 Vishay Semiconductors
Description: LED YELLOW 4PLCC SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-PLCC, Color: Yellow, Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 2125mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.85V, Current - Test: 50mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 2.10mm, Wavelength - Dominant: 588nm, Supplier Device Package: 4-PLCC, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 2.40mm Dia.
Weitere Produktangebote VLMY32ABBB-GS08
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VLMY32ABBB-GS08 Hersteller : vishay 2010+ LED
auf Bestellung 68000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-PLCC
Color: Yellow
Size / Dimension: 3.20mm L x 2.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 2125mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.85V
Current - Test: 50mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 2.10mm
Wavelength - Dominant: 588nm
Supplier Device Package: 4-PLCC
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 2.40mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-PLCC
Color: Yellow
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 2125mcd
Configuration: Standard
Current - Test: 50mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 2.10mm
Wavelength - Dominant: 588nm
Lens Size: 2.40mm Dia