VMF106M3R8
VMF106M3R8 Cornell Dubilier - CDE
VMF.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Supercapacitors / Ultracapacitors 3.8V10F 8*14
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VMF106M3R8 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP LITH HYBRID 10F 20% 3.8V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -15°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 F, Voltage - Rated: 3.8 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VMF106M3R8 VMF106M3R8 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles VMF.pdf Description: CAP LITH HYBRID 10F 20% 3.8V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -15°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 F
Voltage - Rated: 3.8 V