VMF227M3R8
VMF227M3R8 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
VMF.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Supercapacitors / Ultracapacitors SUPER CAP/IC
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VMF227M3R8 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP LITHIUM HYBRID 220F 3.8V, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -15°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 60mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 F, Voltage - Rated: 3.8 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
auf Bestellung 40 Stücke:
VMF227M3R8 VMF227M3R8 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles VMF.pdf Description: CAP LITHIUM HYBRID 220F 3.8V
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -15°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 60mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 F
Voltage - Rated: 3.8 V