VO3150A-X007T
VO3150A-X007T Vishay Semiconductor Opto Division
vo3150a.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductor Opto Division
Description: OPTOISO 5.3KV 1CH GATE DVR 8SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, Gull Wing
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.3V
Current - Peak Output: 500mA
Technology: Optical Coupling
Current - Output High, Low: 500mA, 500mA
Voltage - Isolation: 5300Vrms
Approval Agency: cUR, UR
Supplier Device Package: 8-SMD
Rise / Fall Time (Typ): 100ns, 100ns
Common Mode Transient Immunity (Min): 25kV/µs
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 400ns, 400ns
Pulse Width Distortion (Max): 200ns
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current - DC Forward (If) (Max): 25 mA
Voltage - Output Supply: 15V ~ 32V
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VO3150A-X007T Vishay Semiconductor Opto Division
Description: OPTOISO 5.3KV 1CH GATE DVR 8SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, Gull Wing, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.3V, Current - Peak Output: 500mA, Technology: Optical Coupling, Current - Output High, Low: 500mA, 500mA, Voltage - Isolation: 5300Vrms, Approval Agency: cUR, UR, Supplier Device Package: 8-SMD, Rise / Fall Time (Typ): 100ns, 100ns, Common Mode Transient Immunity (Min): 25kV/µs, Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 400ns, 400ns, Pulse Width Distortion (Max): 200ns, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current - DC Forward (If) (Max): 25 mA, Voltage - Output Supply: 15V ~ 32V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Optocoupler; SMD; Ch: 1; OUT: IGBT driver; 5.3kV; Gull wing 8
Case: Gull wing 8
Mounting: SMD
Kind of output: IGBT driver
Type of optocoupler: optocoupler
Number of channels: 1
Insulation voltage: 5.3kV
auf Bestellung 995 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 38
VO3150A-X007T VO3150A-X007T Hersteller : Vishay Semiconductors vo3150a.pdf Optically Isolated Gate Drivers 0.5A Current Out IGBT/MOSFET Drvr
auf Bestellung 1425 Stücke:
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Peak Output: 500mA
Technology: Optical Coupling
Voltage - Isolation: 5300Vrms
Approval Agency: cUR, UR
Supplier Device Package: 8-SMD
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 6
VO3150A-X007T
Produktcode: 152377
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
vo3150a.pdf IC > Optokoppler (Optrone)
Produkt ist nicht verfügbar
VO3150A-X007T VO3150A-X007T Hersteller : Vishay vo3150a.pdf Optocoupler Drive Totem-Pole 1-CH 32V 1500V 8-Pin PDIP SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar