Produkte > VISHAY > VO3150A-X017T
VO3150A-X017T
VO3150A-X017T Vishay
vo3150a.pdf
Hersteller: Vishay
Optocoupler Drive Totem-Pole 1-CH 32V 1500V 8-Pin PDIP T/R
auf Bestellung 1446 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 242
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VO3150A-X017T Vishay
Description: OPTOISO 5.3KV 1CH GATE DVR 8SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, Gull Wing, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.3V, Current - Peak Output: 500mA, Technology: Optical Coupling, Current - Output High, Low: 500mA, 500mA, Voltage - Isolation: 5300Vrms, Approval Agency: cUR, UR, VDE, Supplier Device Package: 8-SMD, Rise / Fall Time (Typ): 100ns, 100ns, Common Mode Transient Immunity (Min): 25kV/µs, Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 400ns, 400ns, Pulse Width Distortion (Max): 200ns, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current - DC Forward (If) (Max): 25 mA, Voltage - Output Supply: 15V ~ 32V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VO3150A-X017T VO3150A-X017T Hersteller : Vishay vo3150a.pdf Optocoupler Drive Totem-Pole 1-CH 32V 1500V 8-Pin PDIP T/R
auf Bestellung 1446 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 239
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SMD, Gull Wing
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.3V
Current - Peak Output: 500mA
Technology: Optical Coupling
Current - Output High, Low: 500mA, 500mA
Voltage - Isolation: 5300Vrms
Approval Agency: cUR, UR, VDE
Supplier Device Package: 8-SMD
Rise / Fall Time (Typ): 100ns, 100ns
Common Mode Transient Immunity (Min): 25kV/µs
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 400ns, 400ns
Pulse Width Distortion (Max): 200ns
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current - DC Forward (If) (Max): 25 mA
Voltage - Output Supply: 15V ~ 32V
auf Bestellung 906 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
VO3150A-X017T VO3150A-X017T Hersteller : Vishay Semiconductors vo3150a.pdf Optically Isolated Gate Drivers IGBT MOSFET Driver 0.5A VDE
VO3150A-X017T VO3150A-X017T Hersteller : VISHAY 2050096.pdf Description: VISHAY - VO3150A-X017T - Optokoppler, Gate-Treiber-Ausgang, 1 Kanal, SMD, 8 Pin(s), 5.3 kV, VO
tariffCode: 85414900
productTraceability: No
Anzahl der Kanäle: 1 Kanal
rohsCompliant: YES
Anzahl der Pins: 8Pin(s)
Isolationsspannung: 5.3kV
euEccn: NLR
hazardous: false
Bauform - Optokoppler: SMD
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: VO
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
auf Bestellung 619 Stücke:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Peak Output: 500mA
Technology: Optical Coupling
Voltage - Isolation: 5300Vrms
Approval Agency: cUR, UR, VDE
Supplier Device Package: 8-SMD
Part Status: Active
Number of Channels: 1