VOF-15B-S9 BEL / PARTNER STOCK
4253847.pdf
Hersteller: BEL / PARTNER STOCK
Description: BEL / PARTNER STOCK - VOF-15B-S9 - OPEN FRAME AC-DC CONVERTERS POWER SUPPLY
tariffCode: 85044083
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: VOF-15B Series
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VOF-15B-S9 BEL / PARTNER STOCK
Description: AC/DC CONVERTER 9V 15W, Packaging: Box, Features: Universal Input, Package / Case: 4-DIP Module, Size / Dimension: 2.33" L x 1.67" W x 0.90" H (59.2mm x 42.3mm x 22.9mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB Scheme, EN, FCC, IEC, UL, Efficiency: 84.28%, Current - Output (Max): 1.6A, Voltage - Output 1: 9V, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1.
Weitere Produktangebote VOF-15B-S9
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VOF-15B-S9 VOF-15B-S9 Hersteller : CUI Inc. vof-15b.pdf Description: AC/DC CONVERTER 9V 15W
Packaging: Box
Features: Universal Input
Package / Case: 4-DIP Module
Size / Dimension: 2.33" L x 1.67" W x 0.90" H (59.2mm x 42.3mm x 22.9mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB Scheme, EN, FCC, IEC, UL
Efficiency: 84.28%
Current - Output (Max): 1.6A
Voltage - Output 1: 9V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Produkt ist nicht verfügbar
VOF-15B-S9 VOF-15B-S9 Hersteller : CUI vof-15b-1153251.pdf Switching Power Supplies ac-dc 15 W 9 V sngle outpt open PCB