Produkte > CUI INC. > VOF-50B-24
VOF-50B-24
VOF-50B-24 CUI Inc.
vof_50b-1774678.pdf
Hersteller: CUI Inc.
Switching Power Supplies 50.4W 24V 2.1A 2x4 Open Class II
auf Bestellung 96 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VOF-50B-24 CUI Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 24V 50W, Power (Watts): 50W, Features: Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.05" H (101.6mm x 50.8mm x 26.6mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB Scheme, CE, EN, FCC, IEC, SIQ, TUV, UL, Efficiency: 89%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 55024; 55032 Class B; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1, Current - Output 1: 2.1 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VOF-50B-24 VOF-50B-24 Hersteller : CUI Inc. vof-50b.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 50W
Power (Watts): 50W
Features: Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.05" H (101.6mm x 50.8mm x 26.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB Scheme, CE, EN, FCC, IEC, SIQ, TUV, UL
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 55024; 55032 Class B; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Current - Output 1: 2.1 A
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
VOF-50B-24 VOF-50B-24 Hersteller : CUI vof-50b-1500522.pdf Switching Power Supplies 50.4W 24V 2.1A 2x4 Open Class II