VPH2-0216-R
VPH2-0216-R Eaton - Electronics Division
eaton-vp-versa-pac-inductors-transformers-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: XFMR 21.6UH SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.642" L x 0.661" W (16.30mm x 16.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.307" (7.80mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 468 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 300
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VPH2-0216-R Eaton - Electronics Division
Category: PCB transformers, Description: Transformer: impulse; -40÷125°C; 21.6uH; ±20%; 950mA; 159mΩ, Type of transformer: impulse, Operating temperature: -40...125°C, Inductance of individual winding: 21.6µH, Tolerance: ±20%, Operating current: 0.95A, Coil resistance: 159mΩ.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VPH2-0216-R VPH2-0216-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_vp_versa_pac_inductors_transformers_data_she-1608793.pdf Power Inductors - SMD 21.6uH 0.53A 0.159ohms
auf Bestellung 3529 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
VPH2-0216-R VPH2-0216-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-vp-versa-pac-inductors-transformers-data-sheet.pdf Power Inductors - SMD 21.6uH 0.53A 0.159ohms
auf Bestellung 2623 Stücke:
VPH2-0216-R VPH2-0216-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_vp_versa_pac_inductors_transformers_data_she-1608793.pdf Power Inductors - SMD 21.6uH 0.53A 0.159ohms
VPH2-0216-R VPH2-0216-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-vp-versa-pac-inductors-transformers-data-sheet.pdf Description: XFMR 21.6UH SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
auf Bestellung 468 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
VPH2-0216-R
Produktcode: 124997
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Produkt ist nicht verfügbar
VPH2-0216-R VPH2-0216-R Hersteller : EATON ELECTRONICS vp-versa.pdf Category: PCB transformers
Description: Transformer: impulse; -40÷125°C; 21.6uH; ±20%; 950mA; 159mΩ
Type of transformer: impulse
Operating temperature: -40...125°C
Inductance of individual winding: 21.6µH
Tolerance: ±20%
Operating current: 0.95A
Coil resistance: 159mΩ