VPH3-0084-R
VPH3-0084-R Eaton - Electronics Division
eaton-vp-versa-pac-inductors-transformers-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: XFMR 14.2UH SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.673" L x 0.878" W (17.10mm x 22.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.331" (8.40mm)
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VPH3-0084-R Eaton - Electronics Division
Description: XFMR 14.2UH SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.673" L x 0.878" W (17.10mm x 22.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.331" (8.40mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VPH3-0084-R VPH3-0084-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-vp-versa-pac-inductors-transformers-data-sheet.pdf Description: XFMR 14.2UH SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
auf Bestellung 363 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
VPH3-0084-R VPH3-0084-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_vp_versa_pac_inductors_transformers_data_she-1608793.pdf Power Inductors - SMD 14.2uH 0.67A 0.14ohms
auf Bestellung 392 Stücke:
VPH3-0084-R VPH3-0084-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_vp_versa_pac_inductors_transformers_data_she-1608793.pdf Power Inductors - SMD 14.2uH 0.67A 0.14ohms
auf Bestellung 386 Stücke:
VPH3-0084-R VPH3-0084-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_vp_versa_pac_inductors_transformers_data_she-1608793.pdf Power Inductors - SMD 14.2uH 0.67A 0.14ohms