Produkte > CUI INC. > VQA3S-S12-DX15-S
VQA3S-S12-DX15-S
VQA3S-S12-DX15-S CUI Inc.
vqa3s_s-3070511.pdf
Hersteller: CUI Inc.
auf Bestellung 315 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VQA3S-S12-DX15-S CUI Inc.
Description: DC-DC ISOLATED, 2.28 W, 10.8~13., Packaging: Tube, Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.2V, Approval Agency: cURus, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 120mA, 120mA, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -4V, Part Status: Active, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 5.6 kV, Standard Number: 62368-1.
Weitere Produktangebote VQA3S-S12-DX15-S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VQA3S-S12-DX15-S VQA3S-S12-DX15-S Hersteller : CUI Inc. VQA3S-S.pdf Description: DC-DC ISOLATED, 2.28 W, 10.8~13.
Packaging: Tube
Package / Case: 7-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Approval Agency: cURus
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 120mA, 120mA
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -4V
Part Status: Active
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 5.6 kV