Produkte > VISHAY > VS-10CWH02FNTR-M3
VS-10CWH02FNTR-M3
VS-10CWH02FNTR-M3 Vishay
vs10cwh02f.pdf
Hersteller: Vishay
Diode Switching 200V 10A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
auf Bestellung 1891 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 260
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-10CWH02FNTR-M3 Vishay
Description: DIODE ARRAY GP 200V 10A DPAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 21 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A, Supplier Device Package: TO-252AA (DPAK), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.15 V @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 4 µA @ 200 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-10CWH02FNTR-M3 VS-10CWH02FNTR-M3 Hersteller : Vishay vs10cwh02f.pdf Diode Switching 200V 10A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
auf Bestellung 1891 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 256
VS-10CWH02FNTR-M3 VS-10CWH02FNTR-M3 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-10cwh02f.pdf Description: DIODE ARRAY GP 200V 10A DPAK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 21 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A
Supplier Device Package: TO-252AA (DPAK)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.15 V @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 4 µA @ 200 V
Mindestbestellmenge: 2000
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Standard
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 6
VS-10CWH02FNTR-M3 VS-10CWH02FNTR-M3 Hersteller : Vishay Semiconductors vs-10cwh02f.pdf Rectifiers Hyperfast 2X5A 200V 23ns