Produkte > VISHAY > VS-10ETF10STRL-M3
VS-10ETF10STRL-M3
VS-10ETF10STRL-M3 Vishay
vs-10etf10s-m3.pdf
Hersteller: Vishay
Diode Switching 1KV 10A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R
auf Bestellung 7200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 141
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-10ETF10STRL-M3 Vishay
Description: DIODE GEN PURP 1KV 10A TO263AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 310 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: TO-263AB (D2PAK), Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1000 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.33 V @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 1000 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-10ETF10STRL-M3 VS-10ETF10STRL-M3 Hersteller : Vishay vs-10etf10s-m3.pdf Diode Switching 1KV 10A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R
auf Bestellung 7200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 128
VS-10ETF10STRL-M3 VS-10ETF10STRL-M3 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-10etf10s-m3.pdf Description: DIODE GEN PURP 1KV 10A TO263AB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 310 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: TO-263AB (D2PAK)
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.33 V @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 1000 V