VS-10ETS12SLHM3 Vishay
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-10ETS12SLHM3 Vishay
Description: DIODE GEN PURP 1.2KV 10A TO263AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: TO-263AB (D2PAK), Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C, Grade: Automotive, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 1200 V, Qualification: AEC-Q101.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
VS-10ETS12SLHM3 | Hersteller : Vishay |
Diode Switching 1.2KV 10A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R Automotive AEC-Q101 |
auf Bestellung 800 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
auf Bestellung 224 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
VS-10ETS12SLHM3 | Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
auf Bestellung 800 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Description: DIODE GEN PURP 1.2KV 10A TO263ABPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB Mounting Type: Surface Mount Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Technology: Standard Current - Average Rectified (Io): 10A Supplier Device Package: TO-263AB (D2PAK) Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C Grade: Automotive Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1200 V Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 10 A Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 1200 V Qualification: AEC-Q101 |
auf Bestellung 1127 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
VS-10ETS12SLHM3 | Hersteller : Vishay Semiconductors |
Rectifiers 10A If; 1200V Vr TO-263AB (D2PAK) |