Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > VS-10TQ045STRLHM3
VS-10TQ045STRLHM3
VS-10TQ045STRLHM3 Vishay Semiconductors
vs-10tq035shm3.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Schottky Diodes & Rectifiers Schottky - D2PAK-e3
auf Bestellung 710 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-10TQ045STRLHM3 Vishay Semiconductors
Description: DIODE SCHOTTKY 45V 10A TO263AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 900pF @ 5V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: TO-263AB (D2PAK), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Grade: Automotive, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 570 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 mA @ 45 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote VS-10TQ045STRLHM3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-10TQ045STRLHM3 VS-10TQ045STRLHM3 Hersteller : Vishay vs10tq035shm3.pdf Diode Schottky 45V 10A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R Automotive AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
VS-10TQ045STRLHM3 VS-10TQ045STRLHM3 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-10tq035shm3.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 45V 10A TO263AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 900pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: TO-263AB (D2PAK)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Grade: Automotive
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 570 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 mA @ 45 V