Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > VS-10WQ045FNTRL-M3
VS-10WQ045FNTRL-M3
VS-10WQ045FNTRL-M3 Vishay Semiconductors
vs-10wq045f.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Schottky Diodes & Rectifiers Schottky - D-PAK-e3
auf Bestellung 2770 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-10WQ045FNTRL-M3 Vishay Semiconductors
Description: DIODE SCHOTTKY 45V 10A TO252AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 760pF @ 5V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: TO-252AA (DPAK), Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 630 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 mA @ 45 V.
Weitere Produktangebote VS-10WQ045FNTRL-M3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-10WQ045FNTRL-M3 VS-10WQ045FNTRL-M3 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-10wq045f.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 45V 10A TO252AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 760pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: TO-252AA (DPAK)
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 630 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 mA @ 45 V