VS-12F100M
VS-12F100M Vishay Semiconductors
vs-12fseries.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Schottky Diodes & Rectifiers Diodes - DO4 BRAZ SQR-e3
auf Bestellung 78 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-12F100M Vishay Semiconductors
Description: DIODE GEN PURP 1KV 12A DO203AA, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-203AA, DO-4, Stud, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 12A, Supplier Device Package: DO-203AA (DO-4), Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 180°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1000 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.47 V @ 600 A.
Weitere Produktangebote VS-12F100M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-12F100M VS-12F100M Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-12fseries.pdf Description: DIODE GEN PURP 1KV 12A DO203AA
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-203AA, DO-4, Stud
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 12A
Supplier Device Package: DO-203AA (DO-4)
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 180°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.47 V @ 600 A