Produkte > VISHAY > VS-12TTS08STRL-M3
VS-12TTS08STRL-M3
VS-12TTS08STRL-M3 Vishay
vs-12tts08s-m3.pdf
Hersteller: Vishay
SCR Diode 800V 12.5A(RMS) 110A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-12TTS08STRL-M3 Vishay
Description: SCR 800V 12.5A TO263AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, SCR Type: Standard Recovery, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Current - Hold (Ih) (Max): 30 mA, Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 15 mA, Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 110A @ 50Hz, Current - On State (It (AV)) (Max): 8 A, Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1 V, Voltage - On State (Vtm) (Max): 1.2 V, Current - Off State (Max): 1 mA, Supplier Device Package: TO-263AB (D²PAK), Part Status: Active, Current - On State (It (RMS)) (Max): 12.5 A, Voltage - Off State: 800 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-12TTS08STRL-M3 VS-12TTS08STRL-M3 Hersteller : Vishay vs-12tts08s-m3.pdf SCR Diode 800V 12.5A(RMS) 110A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
VS-12TTS08STRL-M3 VS-12TTS08STRL-M3 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-12tts08s-m3.pdf Description: SCR 800V 12.5A TO263AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
SCR Type: Standard Recovery
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Current - Hold (Ih) (Max): 30 mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 15 mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 110A @ 50Hz
Current - On State (It (AV)) (Max): 8 A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1 V
Voltage - On State (Vtm) (Max): 1.2 V
Current - Off State (Max): 1 mA
Supplier Device Package: TO-263AB (D²PAK)
Part Status: Active
Current - On State (It (RMS)) (Max): 12.5 A
Voltage - Off State: 800 V