Produkte > VISHAY > VS-15CTQ035-M3
VS-15CTQ035-M3
VS-15CTQ035-M3 Vishay
doc96271.pdf
Hersteller: Vishay
Diode Schottky 35V 15A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
auf Bestellung 7645 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1053
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-15CTQ035-M3 Vishay
Description: DIODE ARR SCHOTT 35V 15A TO2203, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A, Supplier Device Package: TO-220-3, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 35 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 700 mV @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 800 µA @ 35 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-15CTQ035-M3 VS-15CTQ035-M3 Hersteller : Vishay doc96271.pdf Diode Schottky 35V 15A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
auf Bestellung 7645 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 257
VS-15CTQ035-M3 VS-15CTQ035-M3 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-15ctq035_040_045-m3.pdf Description: DIODE ARR SCHOTT 35V 15A TO2203
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A
Supplier Device Package: TO-220-3
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 700 mV @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 800 µA @ 35 V
Produkt ist nicht verfügbar
VS-15CTQ035-M3 VS-15CTQ035-M3 Hersteller : Vishay Semiconductors vs-15ctq035_040_045-m3.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 35V 2 x 7.5A IF C.A. TO-220AB