Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > VS-15ETL06S-M3
VS-15ETL06S-M3
VS-15ETL06S-M3 Vishay Semiconductors
vs-15etl06s-m3-1-m3.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Rectifiers 600V 15A IF (TO-263AB) 250A IFSM
auf Bestellung 9637 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-15ETL06S-M3 Vishay Semiconductors
Description: DIODE STANDARD 600V 15A TO263AB, Packaging: Tube, Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 270 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 15A, Supplier Device Package: TO-263AB (D2PAK), Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.05 V @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 600 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-15ETL06S-M3 VS-15ETL06S-M3 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-15etl06s-m3-1-m3.pdf Description: DIODE STANDARD 600V 15A TO263AB
Packaging: Tube
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 270 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 15A
Supplier Device Package: TO-263AB (D2PAK)
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.05 V @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 600 V
auf Bestellung 9833 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
VS-15ETL06S-M3 VS-15ETL06S-M3 Hersteller : Vishay vs15etl06sm31m3.pdf Diode Switching 600V 15A 3-Pin(2+Tab) D2PAK Tube
Produkt ist nicht verfügbar
VS-15ETL06S-M3 vs-15etl06s-m3-1-m3.pdf DIODE FRED 600V 15A D2PAK Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт