Produkte > VISHAY > VS-15ETX06-1-M3
VS-15ETX06-1-M3
VS-15ETX06-1-M3 Vishay
vs15etx06sm31m3.pdf
Hersteller: Vishay
Diode Switching 600V 15A 3-Pin(3+Tab) TO-262AA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-15ETX06-1-M3 Vishay
Description: DIODE STANDARD 600V 15A TO262AA, Packaging: Tube, Package / Case: TO-262-3 Long Leads, I2PAK, TO-262AA, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 32 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 15A, Supplier Device Package: TO-262AA, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 3.2 V @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 600 V.
Weitere Produktangebote VS-15ETX06-1-M3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-15ETX06-1-M3 VS-15ETX06-1-M3 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-15etx06s-m3-1-m3.pdf Description: DIODE STANDARD 600V 15A TO262AA
Packaging: Tube
Package / Case: TO-262-3 Long Leads, I2PAK, TO-262AA
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 32 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 15A
Supplier Device Package: TO-262AA
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 3.2 V @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 600 V
Produkt ist nicht verfügbar
VS-15ETX06-1-M3 VS-15ETX06-1-M3 Hersteller : Vishay Semiconductors vs-15etx06s-m3-1-m3.pdf Rectifiers 600V 15A IF TO-262AA 170A IFSM