VS-19TQ015STRR-M3
VS-19TQ015STRR-M3 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
vs-19tq015s-m3.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE SCHOTTKY 15V 19A TO263AB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 2000pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 19A
Supplier Device Package: TO-263AB (D2PAK)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 15 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 460 mV @ 38 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10.5 mA @ 15 V
auf Bestellung 7200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-19TQ015STRR-M3 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE SCHOTTKY 15V 19A TO263AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 2000pF @ 5V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 19A, Supplier Device Package: TO-263AB (D2PAK), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 15 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 460 mV @ 38 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10.5 mA @ 15 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-19TQ015STRR-M3 VS-19TQ015STRR-M3 Hersteller : Vishay Semiconductors vs-19tq015s-m3.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 15V 19A IF Single TO-263AB
auf Bestellung 6614 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
VS-19TQ015STRR-M3 VS-19TQ015STRR-M3 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-19tq015s-m3.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 15V 19A TO263AB
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 7
VS-19TQ015STRR-M3 VS-19TQ015STRR-M3 Hersteller : Vishay vs-19tq015s-m3.pdf 19A, High Performance Schottky Rectifier