Produkte > VISHAY > VS-20CTH03-1-M3
VS-20CTH03-1-M3
VS-20CTH03-1-M3 Vishay
vs-20cth03s-m3.pdf
Hersteller: Vishay
Diode Switching 300V 20A 3-Pin(3+Tab) TO-262AA Tube
auf Bestellung 7000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 165
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-20CTH03-1-M3 Vishay
Description: DIODE ARRAY GP 300V 10A TO262AA, Packaging: Tube, Package / Case: TO-262-3 Long Leads, I2PAK, TO-262AA, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 35 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A, Supplier Device Package: TO-262AA, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 300 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.25 V @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 300 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-20CTH03-1-M3 VS-20CTH03-1-M3 Hersteller : Vishay vs-20cth03s-m3.pdf Diode Switching 300V 20A 3-Pin(3+Tab) TO-262AA Tube
auf Bestellung 7000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 101
VS-20CTH03-1-M3 VS-20CTH03-1-M3 Hersteller : Vishay Semiconductors vs-20cth03s-m3.pdf Rectifiers 300V 20A TO-262 Fred Pt
auf Bestellung 998 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
VS-20CTH03-1-M3 VS-20CTH03-1-M3 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-20cth03s-m3.pdf Description: DIODE ARRAY GP 300V 10A TO262AA
Packaging: Tube
Package / Case: TO-262-3 Long Leads, I2PAK, TO-262AA
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 35 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A
Supplier Device Package: TO-262AA
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 300 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.25 V @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 300 V