Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > VS-20CTQ150S-M3
VS-20CTQ150S-M3
VS-20CTQ150S-M3 Vishay Semiconductors
vs-20ctq150s-m3.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Schottky Diodes & Rectifiers Schottky - D2PAK-e3
auf Bestellung 5149 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-20CTQ150S-M3 Vishay Semiconductors
Description: DIODE ARR SCHOT 150V 10A TO263AB, Packaging: Tube, Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A, Supplier Device Package: TO-263AB (D2PAK), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 880 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 25 µA @ 150 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-20CTQ150S-M3 VS-20CTQ150S-M3 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-20ctq150s-m3.pdf Description: DIODE ARR SCHOT 150V 10A TO263AB
Packaging: Tube
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A
Supplier Device Package: TO-263AB (D2PAK)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 880 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 25 µA @ 150 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 7397 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
VS-20CTQ150S-M3 VS-20CTQ150S-M3 Hersteller : Vishay vs-20ctq150s-m3.pdf Diode Schottky 150V 20A 3-Pin(2+Tab) D2PAK Tube
Produkt ist nicht verfügbar
VS-20CTQ150S-M3 vs-20ctq150s-m3.pdf DIODE ARR SCHOT 150V 10A TO263AB Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт