Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > VS-20L15TSTRLPBF
VS-20L15TSTRLPBF
VS-20L15TSTRLPBF Vishay Semiconductors
vs20l15tspbf-72520.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Schottky Diodes & Rectifiers 20 Amp 15 Volt
auf Bestellung 436 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-20L15TSTRLPBF Vishay Semiconductors
Description: DIODE SCHOTTKY 15V 20A TO263AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 20A, Supplier Device Package: TO-263AB (D²PAK), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 15 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 410 mV @ 19 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 mA @ 15 V.
Weitere Produktangebote VS-20L15TSTRLPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-20L15TSTRLPBF VS-20L15TSTRLPBF Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division VS-20L15TSPbF_Rev2008.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 15V 20A TO263AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 20A
Supplier Device Package: TO-263AB (D²PAK)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 15 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 410 mV @ 19 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 mA @ 15 V