Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > VS-25ETS08S-M3
VS-25ETS08S-M3
VS-25ETS08S-M3 Vishay Semiconductors
vs-25ets12s.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Rectifiers New Input Diodes - D2PAK-e3
auf Bestellung 6642 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-25ETS08S-M3 Vishay Semiconductors
Description: DIODE GEN PURP 800V 25A TO263AB, Packaging: Tube, Package / Case: TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 25A, Supplier Device Package: TO-263AB (D²PAK), Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 800 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.14 V @ 25 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 800 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-25ETS08S-M3 VS-25ETS08S-M3 Hersteller : Vishay vs-25ets12s.pdf Rectifier Diode Switching 800V 25A 3-Pin(2+Tab) D2PAK Tube
auf Bestellung 4015 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 49
Mindestbestellmenge: 49
Produkt ist nicht verfügbar
VS-25ETS08S-M3 VS-25ETS08S-M3 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-25ets12s.pdf Description: DIODE GEN PURP 800V 25A TO263AB
Packaging: Tube
Package / Case: TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 25A
Supplier Device Package: TO-263AB (D²PAK)
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.14 V @ 25 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 800 V