VS-25ETS12SLHM3
VS-25ETS12SLHM3 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE GEN PURP 1.2KV 25A TO263AB
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 25A
Supplier Device Package: TO-263AB (D2PAK)
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C
Grade: Automotive
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.14 V @ 25 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 1200 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 1526 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-25ETS12SLHM3 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE GEN PURP 1.2KV 25A TO263AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 25A, Supplier Device Package: TO-263AB (D2PAK), Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C, Grade: Automotive, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.14 V @ 25 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 1200 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-25ETS12SLHM3 VS-25ETS12SLHM3 Hersteller : Vishay Semiconductors Rectifiers 25A If; 1200V Vr TO-263AB (D2PAK)
auf Bestellung 1090 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
VS-25ETS12SLHM3 VS-25ETS12SLHM3 Hersteller : Vishay vs-25ets12slhm3.pdf Diode Switching 1.2KV 25A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R Automotive AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
VS-25ETS12SLHM3 VS-25ETS12SLHM3 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division Description: DIODE GEN PURP 1.2KV 25A TO263AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Standard
Grade: Automotive