VS-25F40M
VS-25F40M Vishay Semiconductors
vs-25frseries.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Schottky Diodes & Rectifiers Diodes - DO4 BRAZ SQR-e3
auf Bestellung 217 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-25F40M Vishay Semiconductors
Description: DIODE STANDARD 400V 25A DO203AA, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-203AA, DO-4, Stud, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 25A, Supplier Device Package: DO-203AA (DO-4), Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 400 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 78 A.
Weitere Produktangebote VS-25F40M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-25F40M VS-25F40M Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-25frseries.pdf Description: DIODE STANDARD 400V 25A DO203AA
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 25A
Supplier Device Package: DO-203AA (DO-4)
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 78 A