VS-30BQ015HM3/9AT
VS-30BQ015HM3/9AT Vishay General Semiconductor - Diodes Division
vs-30bq015hm3.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE SCHOTTKY 15V 3A DO214AB
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 1120pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 3A
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C
Grade: Automotive
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 15 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 350 mV @ 3 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 4 mA @ 15 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 3036 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-30BQ015HM3/9AT Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE SCHOTTKY 15V 3A DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 1120pF @ 5V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 3A, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C, Grade: Automotive, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 15 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 350 mV @ 3 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 4 mA @ 15 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 596 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
VS-30BQ015HM3/9AT VS-30BQ015HM3/9AT Hersteller : Vishay vs-30bq015hm3.pdf Diode Schottky 15V 4A 2-Pin SMC T/R Automotive AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
VS-30BQ015HM3/9AT vs-30bq015hm3.pdf DIODE SCHOTTKY 15V 3A DO214AB Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
VS-30BQ015HM3/9AT VS-30BQ015HM3/9AT Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-30bq015hm3.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 15V 3A DO214AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Grade: Automotive
Part Status: Active