Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > VS-30CPQ035PBF
VS-30CPQ035PBF
VS-30CPQ035PBF Vishay Semiconductors
30cpq035-95624.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Schottky Diodes & Rectifiers 30 Amp 35 Volt Common Cathode
auf Bestellung 311 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-30CPQ035PBF Vishay Semiconductors
Description: DIODE ARR SCHOTT 35V 15A TO247AC, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A, Supplier Device Package: TO-247AC, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 35 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 540 mV @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1.75 mA @ 35 V.
Weitere Produktangebote VS-30CPQ035PBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-30CPQ035PBF VS-30CPQ035PBF Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division VS-30CPQ0%2835%2C40%2C45%29%28PBF%2C-N3%29.pdf Description: DIODE ARR SCHOTT 35V 15A TO247AC
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A
Supplier Device Package: TO-247AC
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 540 mV @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1.75 mA @ 35 V