Produkte > VISHAY > VS-30CPQ150-N3
VS-30CPQ150-N3
VS-30CPQ150-N3 Vishay
vs30cpq140n3.pdf
Hersteller: Vishay
Diode Schottky 150V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-247AC Tube
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-30CPQ150-N3 Vishay
Description: DIODE ARR SCHOT 150V 15A TO247AC, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A, Supplier Device Package: TO-247AC, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.19 V @ 30 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 150 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-30CPQ150-N3 VS-30CPQ150-N3 Hersteller : Vishay vs30cpq140n3.pdf Diode Schottky 150V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-247AC Tube
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
VS-30CPQ150-N3 VS-30CPQ150-N3 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division VS-30CPQ1.0%28PbF%2CN3%29.pdf Description: DIODE ARR SCHOT 150V 15A TO247AC
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A
Supplier Device Package: TO-247AC
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.19 V @ 30 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 150 V
auf Bestellung 868 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
auf Bestellung 479 Stücke: