VS-30CTQ045STRL-M3
VS-30CTQ045STRL-M3 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
vs-30ctqs-m3series.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ARR SCHOTT 45V 15A TO263AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A
Supplier Device Package: TO-263AB (D2PAK)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 620 mV @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 mA @ 45 V
auf Bestellung 1600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-30CTQ045STRL-M3 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ARR SCHOTT 45V 15A TO263AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A, Supplier Device Package: TO-263AB (D2PAK), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 620 mV @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 mA @ 45 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-30CTQ045STRL-M3 VS-30CTQ045STRL-M3 Hersteller : Vishay vs-30ctqs-m3series.pdf Rectifier Diode Schottky 45V 30A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R
auf Bestellung 5600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5600
Mindestbestellmenge: 800
VS-30CTQ045STRL-M3 VS-30CTQ045STRL-M3 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-30ctqs-m3series.pdf Description: DIODE ARR SCHOTT 45V 15A TO263AB
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 8
auf Bestellung 986 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Mindestbestellmenge: 62