Produkte > VISHAY > VS-30EPH06-N3
VS-30EPH06-N3
VS-30EPH06-N3 Vishay
vs30eph06p.pdf
Hersteller: Vishay
Diode Switching 600V 30A 2-Pin(2+Tab) TO-247AC Modified Tube
auf Bestellung 575 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-30EPH06-N3 Vishay
Description: DIODE STANDARD 600V 30A TO247AC, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-2, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 31 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 30A, Supplier Device Package: TO-247AC-2L, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2.6 V @ 30 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 600 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-30EPH06-N3 VS-30EPH06-N3 Hersteller : Vishay vs30eph06p.pdf Diode Switching 600V 30A 2-Pin(2+Tab) TO-247AC Modified Tube
auf Bestellung 990 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 74
auf Bestellung 990 Stücke:
Mindestbestellmenge: 36
auf Bestellung 500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
auf Bestellung 1400 Stücke:
Mindestbestellmenge: 50
VS-30EPH06-N3 VS-30EPH06-N3 Hersteller : Vishay Semiconductors vs-30eph06p.pdf Rectifiers 30A 600V Hyperfast
auf Bestellung 1252 Stücke:
VS-30EPH06-N3 VS-30EPH06-N3 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-30eph06p.pdf Description: DIODE STANDARD 600V 30A TO247AC
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-2
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 31 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 30A
Supplier Device Package: TO-247AC-2L
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2.6 V @ 30 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 600 V