Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > VS-32CTQ030SPBF
VS-32CTQ030SPBF
VS-32CTQ030SPBF Vishay Semiconductors
vs-32ctq030-108095.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Schottky Diodes & Rectifiers 30 Amp 30 Volt
auf Bestellung 670 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-32CTQ030SPBF Vishay Semiconductors
Description: DIODE ARR SCHOTT 30V 15A TO263AB, Packaging: Tube, Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A, Supplier Device Package: TO-263AB (D2PAK), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 490 mV @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1.75 mA @ 30 V.
Weitere Produktangebote VS-32CTQ030SPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-32CTQ030SPBF VS-32CTQ030SPBF Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division 32CTQ%28S%2C-1%29.pdf Description: DIODE ARR SCHOTT 30V 15A TO263AB
Packaging: Tube
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A
Supplier Device Package: TO-263AB (D2PAK)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 490 mV @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1.75 mA @ 30 V