Produkte > VISHAY > VS-35APF06LHM3
VS-35APF06LHM3
VS-35APF06LHM3 Vishay
vs-35epf06lhm3_vs-35apf06lhm3.pdf
Hersteller: Vishay
Rectifier Diode Switching 600V 35A 160ns Automotive AEC-Q101 3-Pin(3+Tab) TO-247AD Tube
auf Bestellung 1374 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 115
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-35APF06LHM3 Vishay
Description: DIODE STANDARD 600V 35A TO247AD, Packaging: Tube, Package / Case: TO-3P-3, SC-65-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 160 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 35A, Supplier Device Package: TO-247AD (TO-3P), Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C, Grade: Automotive, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.46 V @ 35 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 600 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-35APF06LHM3 VS-35APF06LHM3 Hersteller : Vishay vs-35epf06lhm3_vs-35apf06lhm3.pdf Rectifier Diode Switching 600V 35A 160ns Automotive AEC-Q101 3-Pin(3+Tab) TO-247AD Tube
auf Bestellung 1374 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 115
VS-35APF06LHM3 VS-35APF06LHM3 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-35epf06lhm3_vs-35apf06lhm3.pdf Description: DIODE STANDARD 600V 35A TO247AD
Packaging: Tube
Package / Case: TO-3P-3, SC-65-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 160 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 35A
Supplier Device Package: TO-247AD (TO-3P)
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C
Grade: Automotive
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.46 V @ 35 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 600 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 487 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
Produkt ist nicht verfügbar
VS-35APF06LHM3 VS-35APF06LHM3 Hersteller : Vishay Semiconductors vs-35epf06lhm3_vs-35apf06lhm3.pdf Rectifiers 35A If; 600V Vr TO-247AD 3L