Produkte > VISHAY > VS-45APS16LHM3
VS-45APS16LHM3
VS-45APS16LHM3 Vishay
vs-45eps16lhm3.pdf
Hersteller: Vishay
Diode Switching 1.6KV 45A Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-247AD Tube
auf Bestellung 899 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 96
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-45APS16LHM3 Vishay
Description: DIODES - TO-247-E3, Packaging: Tube, Package / Case: TO-3P-3, SC-65-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 45A, Supplier Device Package: TO-247AD (TO-3P), Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C, Grade: Automotive, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1600 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.16 V @ 45 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 1600 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-45APS16LHM3 VS-45APS16LHM3 Hersteller : Vishay vs-45eps16lhm3.pdf Diode Switching 1.6KV 45A Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-247AD Tube
auf Bestellung 899 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 96
VS-45APS16LHM3 VS-45APS16LHM3 Hersteller : Vishay Semiconductors vs-45eps16lhm3.pdf Rectifiers 45A If; 1600V Vr TO-247AD 3L
auf Bestellung 450 Stücke:
Packaging: Tube
Package / Case: TO-3P-3, SC-65-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 45A
Supplier Device Package: TO-247AD (TO-3P)
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C
Grade: Automotive
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.16 V @ 45 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 1600 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 642 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3