Produkte > VISHAY SEMICONDUCTORS > VS-45EPS12L-M3
VS-45EPS12L-M3
VS-45EPS12L-M3 Vishay Semiconductors
vs-45epsl-m3.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Rectifiers Single Diode Alt VS-40EPS12-M3
auf Bestellung 499 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-45EPS12L-M3 Vishay Semiconductors
Description: DIODE STANDARD 1200V 45A TO247AD, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-2, Mounting Type: Through Hole, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 45A, Supplier Device Package: TO-247AD, Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.14 V @ 45 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 1200 V.
Weitere Produktangebote VS-45EPS12L-M3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-45EPS12L-M3 VS-45EPS12L-M3 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-45epsl-m3.pdf Description: DIODE STANDARD 1200V 45A TO247AD
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-2
Mounting Type: Through Hole
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 45A
Supplier Device Package: TO-247AD
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.14 V @ 45 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 1200 V