Produkte > VS- > VS-48CTQ060SPBF
VS-48CTQ060SPBF
VS-48CTQ060SPBF
VS-48CTQ060%28SPbF%2C-PbF%29.pdf
Hersteller:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V D2PAK Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-48CTQ060SPBF
Description: DIODE ARR SCHOTT 60V 20A TO263AB, Packaging: Tube, Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 20A, Supplier Device Package: TO-263AB (D2PAK), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 610 mV @ 20 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 mA @ 60 V.
Weitere Produktangebote VS-48CTQ060SPBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 289 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
VS-48CTQ060SPBF VS-48CTQ060SPBF
Produktcode: 105937
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Produkt ist nicht verfügbar
VS-48CTQ060SPBF VS-48CTQ060SPBF Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division VS-48CTQ060%28SPbF%2C-PbF%29.pdf Description: DIODE ARR SCHOTT 60V 20A TO263AB
Packaging: Tube
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 20A
Supplier Device Package: TO-263AB (D2PAK)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 610 mV @ 20 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 mA @ 60 V