VS-50PF40
VS-50PF40 Vishay Semiconductors
vs-50pfrwseries.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Rectifiers 400 Volt 50 Amp
auf Bestellung 32 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-50PF40 Vishay Semiconductors
Description: DIODE GEN PURP 400V 50A DO203AB, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-203AB, DO-5, Stud, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 50A, Supplier Device Package: DO-203AB (DO-5), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 180°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 400 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.4 V @ 125 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-50PF40 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-50pfrwseries.pdf Description: DIODE GEN PURP 400V 50A DO203AB
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-203AB, DO-5, Stud
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 50A
Supplier Device Package: DO-203AB (DO-5)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 180°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.4 V @ 125 A