VS-60CPU02-N3
VS-60CPU02-N3 Vishay Semiconductors
vs-60cpu02-n3.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Rectifiers 2x30A 200V Ultrafast 30ns FRED Pt
auf Bestellung 486 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-60CPU02-N3 Vishay Semiconductors
Description: DIODE ARRAY GP 200V 30A TO247AC, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 30 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 30A, Supplier Device Package: TO-247AC, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 30 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 200 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-60CPU02-N3 VS-60CPU02-N3 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-60cpu02-n3.pdf Description: DIODE ARRAY GP 200V 30A TO247AC
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 30 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 30A
Supplier Device Package: TO-247AC
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 30 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 200 V
auf Bestellung 639 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
VS-60CPU02-N3 VS-60CPU02-N3 Hersteller : Vishay vs60cpu02n3.pdf Diode Switching 200V 60A 3-Pin(3+Tab) TO-247AC Tube