VS-60MT80KPBF
VS-60MT80KPBF Vishay Semiconductors
VS-60-70MT_KPbF.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Bridge Rectifiers 800 Volt 60 Amp
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-60MT80KPBF Vishay Semiconductors
Description: BRIDGE RECT 3PHASE 800V 60A MT-K, Packaging: Tray, Package / Case: MT-K Module, Mounting Type: Chassis Mount, Diode Type: Three Phase, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: MT-K, Part Status: Active, Voltage - Peak Reverse (Max): 800 V, Current - Average Rectified (Io): 60 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-60MT80KPBF VS-60MT80KPBF Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division VS-60-70MT_KPbF.pdf Description: BRIDGE RECT 3PHASE 800V 60A MT-K
Packaging: Tray
Package / Case: MT-K Module
Mounting Type: Chassis Mount
Diode Type: Three Phase
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: MT-K
Part Status: Active
Voltage - Peak Reverse (Max): 800 V
Current - Average Rectified (Io): 60 A
auf Bestellung 15 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
VS-60MT80KPBF VS-60MT80KPBF Hersteller : Vishay vs-mtkpbf.pdf Rectifier Bridge Diode Single 800V 75A 6-Pin INT-A-PAK