VS-63CPQ100PBF
VS-63CPQ100PBF
63CPQ100PBF.pdf
Produktcode: 172152
2 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller:
Gehäuse: TO-247AC
Vrrm(V): 100 V
If(A): 60 A
VF@IF: 0,64 V
Bemerkung: Конструкція: два діоди в одному корпусі, загальний катод, струм 30 А на діод.
auf Bestellung 90 St.:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Preis
VS-63CPQ100PBF VS-63CPQ100PBF
Produktcode: 26515
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller : IR 63CPQ100PBF.pdf Dioden, Diodenbrücken, Zenerdioden > Schottkydioden
Gehäuse: TO-247AC (TO-3P)
Vrrm(V): 100
If(A): 60
VF@IF: 0,64
Bemerkung: OK 2x30
Монтаж: THT
Імпульсний струм, Ifsm: 410 A
Produkt ist nicht verfügbar
Anzahl Preis
VS-63CPQ100PBF VS-63CPQ100PbF%2CN3.pdf Сдвоенный ОК, Schottky 2*30A 100V TO-247AC Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
VS-63CPQ100PBF VS-63CPQ100PBF Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division VS-63CPQ100PbF%2CN3.pdf Description: DIODE ARR SCHOT 100V 30A TO247AC
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 30A
Supplier Device Package: TO-247AC
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Part Status: Obsolete
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 770 mV @ 30 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 300 µA @ 100 V
Mit diesem Produkt kaufen
Relay N4100CHSDC24V 1A
Relay N4100CHSDC24V 1A
Hersteller: Ningbo Forward Relay
Relais
Relaistyp: Реле слабких сигналів
Beschreibung: Тип контактів: 1C; U катушки: 24В; I комм: 1А
Abmessungen: 15,5x11x11,5 мм
Spulenspannung: 24 VDC
Strom max: 1 A
Kontaktkonfiguration: SPDT(1C)
Schaltspannung: 220 VAC; 60 VDC
auf Bestellung 823 St.:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Вентилятор 50x50x10, 12V, (MF50101V2-A99-A)
1 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
mf50101v2-a99-a.pdf
Hersteller: Sunon
Gehäuse, Halter, Montage- und Installationselemente > Lüfter und Zubehör
Abmessungen, mm: 50x50x10 mm
Spannung, V: 12 DC
Luftvolumen, m3/Stunde: 18,59 м³/год.
Leistung, Watt: 0,6 Вт
Lärm, dB: 25,6 дБ
Rotationsgeschwindigkeit, r/min: 4800 об/хв
Beschreibung: Підшипник Vapo (магнітна підвіска)
erwartet: 50 St.
50 St. - erwartet 20.05.2026
MBR40250TG
mbr40250-d.pdf
MBR40250TG
Hersteller: ON
Dioden, Diodenbrücken, Zenerdioden > Schottkydioden
Gehäuse: TO-220
Vrrm(V): 250
If(A): 40
VF@IF: 0,86
Монтаж: THT
Імпульсний струм, Ifsm: 150 A
Anzahl Preis
Реле напряжения 40A (VPD1-60-40A — TOMZN)
Hersteller: TOMZN
Passive Bauelemente > Automatische Schalter, ATS, UZO
Реле контролю змінної напруги 40A. Кількість полюсів: 2 (1P+N). Діапазон спрацьовування при зниженій напрузі не регульований: 170VAC. Діапазон спрацьовування при підвищеній напрузі не регульований: 270VAC. Час увімкнення після спрацьовування не регулюється: 60сек. Час спрацьовування <1сек. Світлодіоди відображають стан роботи. Монтаж на рейку DIN 35mm. Розміри: ширина 36mm, висота: 78mm.
Реле напруги, відсікач
40 A
auf Bestellung 1 St.:
erwartet 50 St.:
20 St. - erwartet 25.06.2026
30 St. - erwartet
B5819W
B5819W-datasheet.pdf
B5819W
Hersteller: Jiangsu
Gehäuse: SOD-123
Vrrm(V): 40 V
If(A): 1 А
VF@IF: 0,6 V
Монтаж: SMD
Імпульсний струм, Ifsm: 10 А