VS-65PQ015-N3
VS-65PQ015-N3 Vishay Semiconductors
VS-65PQ015%28PBF%2CN3%29.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Schottky Diodes & Rectifiers Schottky - TO-247-e3
auf Bestellung 478 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-65PQ015-N3 Vishay Semiconductors
Description: DIODE SCHOTTKY 15V 65A TO247AC, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 65A, Supplier Device Package: TO-247AC, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 15 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 500 mV @ 65 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 18 mA @ 15 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-65PQ015-N3 VS-65PQ015-N3 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division VS-65PQ015%28PBF%2CN3%29.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 15V 65A TO247AC
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 65A
Supplier Device Package: TO-247AC
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 15 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 500 mV @ 65 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 18 mA @ 15 V