VS-70HF120M
VS-70HF120M Vishay Semiconductors
vs-70hfrseries.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Rectifiers 70A 1200V Single Diode
auf Bestellung 113 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-70HF120M Vishay Semiconductors
Description: DIODE STANDARD 1200V 70A DO203AB, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-203AB, DO-5, Stud, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 70A, Supplier Device Package: DO-203AB (DO-5), Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 180°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.35 V @ 220 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-70HF120M VS-70HF120M Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-70hfrseries.pdf Description: DIODE STANDARD 1200V 70A DO203AB
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 70A
Supplier Device Package: DO-203AB (DO-5)
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 180°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.35 V @ 220 A
auf Bestellung 45 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
VS-70HF120M VS-70HF120M Hersteller : Vishay vs70hfrseries.pdf Diode Switching 1.2KV 70A 2-Pin DO-5
Produkt ist nicht verfügbar
VS-70HF120M Hersteller : Vishay vs-70hfrseries.pdf DIODE GEN PURP 1.2KV 70A DO203AB Група товару: Силові діоди, тиристори, діод-тиристорні модулі Од. вим: шт