VS-72CPQ030-N3
VS-72CPQ030-N3 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
VS-72CPQ030PbF%2CN3.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ARR SCHOTT 30V 35A TO247AC
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 35A
Supplier Device Package: TO-247AC
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 510 mV @ 35 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1.9 mA @ 30 V
auf Bestellung 1286 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-72CPQ030-N3 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ARR SCHOTT 30V 35A TO247AC, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 35A, Supplier Device Package: TO-247AC, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 510 mV @ 35 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1.9 mA @ 30 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1242 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
VS-72CPQ030-N3 Hersteller : Vishay VS-72CPQ030PbF%2CN3.pdf DIODE SCHOTTKY 30V 35A TO247AC Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт