VS-80CPH03-N3
VS-80CPH03-N3 Vishay Semiconductors
vs-80cph03-n3.pdf
Hersteller: Vishay Semiconductors
Rectifiers 2x40A 300V Hyperfast 34ns FRED Pt
auf Bestellung 949 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-80CPH03-N3 Vishay Semiconductors
Description: DIODE ARRAY GP 300V 20A TO247AC, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 35 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 20A, Supplier Device Package: TO-247AC, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 300 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.25 V @ 40 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 300 V.
Weitere Produktangebote VS-80CPH03-N3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-80CPH03-N3
Produktcode: 165643
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
vs-80cph03-n3.pdf Dioden, Diodenbrücken, Zenerdioden > Gleichrichter- und Schaltdioden
Produkt ist nicht verfügbar
VS-80CPH03-N3 VS-80CPH03-N3 Hersteller : Vishay vs-80cph03-n3.pdf Diode Switching 300V 80A 3-Pin(3+Tab) TO-247AC Tube
Produkt ist nicht verfügbar
VS-80CPH03-N3 VS-80CPH03-N3 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division vs-80cph03-n3.pdf Description: DIODE ARRAY GP 300V 20A TO247AC
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 35 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 20A
Supplier Device Package: TO-247AC
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 300 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.25 V @ 40 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 300 V