Produkte > VS- > VS-8TQ080-N3
VS-8TQ080-N3
VS-8TQ...GPBF;-N3.pdf
Hersteller:
TO-220AC Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details VS-8TQ080-N3
Description: DIODE SCHOTTKY 80V 8A TO220AC, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-2, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 8A, Supplier Device Package: TO-220AC, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 180°C, Part Status: Obsolete, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 80 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 720 mV @ 8 A, Current Coupled to Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 8.
Weitere Produktangebote VS-8TQ080-N3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
VS-8TQ080-N3 VS-8TQ080-N3 Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division VS-8TQ...GPBF;-N3.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 80V 8A TO220AC
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-2
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 8A
Supplier Device Package: TO-220AC
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 180°C
Part Status: Obsolete
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 720 mV @ 8 A
Current Coupled to Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 8
Produkt ist nicht verfügbar
VS-8TQ080-N3 Hersteller : Vishay Semiconductors vs-8tq080pb-41705.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 8A 80V Single Die